O NAS

Kyokai Sushi Bar to wyjątkowe miejsce , które gości na mapie Poznania od ponad 15 lat. Restauracja narodziła się z ducha fascynacji japońskimi smakami. Inspirowana nowoczesnością nawiązuje do tradycyjnych receptur kraju kwitnącej wiśni.

Kyokai narodził się z energii miłości do gastronomii. Jest zrealizowanym marzeniem i efektem wieloletniej pracy. Jednym z naszych najważniejszych założeń jest dążenie do doskonałości. Wierzymy, że duże rezultaty biorą się z codziennych małych starań. W tym duchu działamy dbając o jakość i estetykę naszego sushi.

Nasi sushi masterzy codziennie pracują nad zachowaniem smaków zgodnych z japońską tradycją, a dzięki regularnie organizowanym warsztatom i pokazom sushi, chętnie dzielą się swoją wiedzą z gośćmi. Wysokiej jakości produkty, na których bazujemy sprawiają, że nasze sushi jest wyjątkowe.

Nazwa restauracji oznacza “towarzystwo” dlatego ogromne znaczenie przykładamy do atmosfery panującej w naszym lokalu oraz wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie.

Biciem serca Kyokai jest głębokie uznanie dla radości życia i świętowania z przyjaciółmi.

Odwiedź nas koniecznie w Starych Koszarach przy ulicy Wojskowej 4 w Poznaniu!

O NAS

Sushi Bar Kyokai to wyjątkowe miejsce, które gości na kulinarnej mapie Poznania już od ponad 10-ciu lat.
Restauracja powstała z inspiracji japońskimi smakami, ale przede wszystkim dzięki pasji właścicielki.
Jej wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło stworzyć lokal, który odpowiada na wszystkie potrzeby odwiedzających go gości.

Profesjonalni sushi masterzy dbają o zachowanie smaków zgodnych z japońską tradycją, a dzięki regularnie organizowanym szkoleniom i pokazom sushi, chętnie dzielą się swoją wiedzą z gośćmi. Wysokiej jakości produkty używane do przyrządzania sushi sprawiają, że serwowane dania są nie tylko świeże, ale również pyszne.

Kyokai cały czas się rozwija dlatego odwiedzający nas goście mogą skorzystać z oferty restauracji mieszczącej się przy ulicy Wojskowej w Starych Koszarach
zarówno podczas lunchu biznesowego jak i rodzinnego obiadu.