CATERING

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu oraz wysokiej jakości produktów, Kyokai oferuje doświadczenie inne niż wszystkie.

Na Państwa życzenie przygotujemy prawdziwie japońską ucztę! Dostosujemy się do Waszych potrzeb, zrealizujemy obsługę cateringową oraz przygotujemy wystrój stołu, dostosowując go do uroczystości. Dysponujemy zapleczem gastronomicznym, które pozwala na świadczenie usług stacjonarnie, a także w miejscach bez dostępu kuchni, zachowując najwyższą jakość potraw.

Nasz wyspecjalizowany zespół zajmujący się wydarzeniami ma bogate doświadczenie w organizowaniu szerokiej gamy wydarzeń; od uroczystości korporacyjnych, premier produktów i pokazów muzycznych, po przyjęcia urodzinowe, pokazy i degustacje na zamówienie i autorskie kursy mistrzowskie sushi.

Z nami możesz mieć pewność, że niezależnie od okazji, Twoi goście będą cieszyć się niezapomnianym wydarzeniem.

CATERING

Kyokai zapewnia odwiedzającym możliwość skosztowania sushi
w lokalu lub nawynos a także opcję zamówienia cateringu na
terenie Poznania i pozostałych części Wielkopolski.

Co oferujemy?

• Wysokiej jakości sushi oraz dania kuchni japońskiej przygotowane przez profesjonalistów, wykorzystujących najlepsze produkty.
  • Catering na imprezy prywatne takie jak chrzciny, komunie, wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, przyjęcia urodzinowe i imieninowe, na imprezy biznesowe np. lunche, imprezy integracyjne, bankiety a nawet imprezy sportowe
  • Profesjonalne pokazy sushi masterów
  • Szkoleni i warsztaty z przyrządzania sushi
  • Fachową obsługę, która zadba nie tylko o dostarczenie zamawianych dań na czas, ale także o ich odpowiednią formę, zgodnie z założeniem kuchni japońskiej, że jedzenie ma cieszyć zarówno podniebienie, jak i oko.