O NAS

Sushi Bar Kyokai to wyjątkowe miejsce, które gości na kulinarnej mapie Poznania już od ponad 10-ciu lat.

Restauracja powstała z inspiracji japońskimi smakami, ale przede wszystkim dzięki pasji właścicielki.

Jej wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło stworzyć lokal, który odpowiada na wszystkie potrzeby odwiedzających go gości.

Profesjonalni sushi masterzy dbają o zachowanie smaków zgodnych z japońską tradycją, a dzięki regularnie organizowanym szkoleniom i pokazom sushi, chętnie dzielą się swoją wiedzą z gośćmi. Wysokiej jakości produkty używane do przyrządzania sushi sprawiają, że serwowane dania są nie tylko świeże, ale również pyszne.

Kyokai cały czas się rozwija dlatego odwiedzający nas goście mogą skorzystać z oferty restauracji mieszczącej się przy ulicy Wojskowej w Starych Koszarach zarówno podczas lunchu biznesowego jak i rodzinnego obiadu.”

W szczególności zachęcamy do skorzystania z oferty wynosów i cateringów podczas organizowania ważnych dla Państwa wydarzeń jak przyjęcia urodzinowe czy wesela.

O NAS

Profesjonalni sushi masterzy dbają o zachowanie smaków zgodnych z japońską tradycją, a dzięki regularnie organizowanym szkoleniom i pokazom sushi, chętnie dzielą się swoją wiedzą z gośćmi. Wysokiej jakości produkty używane do przyrządzania sushi sprawiają, że serwowane dania są nie tylko świeże, ale również pyszne.

zarówno podczas lunchu biznesowego jak i rodzinnego obiadu.